Munkavégzés helyszíne: Budapest

A Magyarországi Zsidó Szociális Segély Alapítvány
gyógytornászokat és szakápolókat
keres bővülő csapatába!

Foglalkoztatás jellege: egyéni megbízás/vállalkozói jogviszony
Munkavégzés helye: Budapest, 2. 3. 4. 8. 9. 10. 13. 15. 16. 17. kerületek
Feladatok: Holokauszt túlélők otthonukban történő gyógytornáztatása és szakápolása heti rendszerességgel.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség, (gyógytornász és/vagy szak-diplomás ápoló)
  • érvényes működési engedély

Amit kínálunk:

  • Izgalmas szakmai feladatok

Munkába állás ideje: 2023 június

Munkáltatóval kapcsolatos bővebb információ: www.mazs.hu

Kérjük önéletrajzát 2023. június 15-ig az allas@mazs.hu e-mail címre, a tárgyban a pozíció megjelölésével megküldeni szíveskedjen.

Felhívjuk figyelmét, hogy az álláshirdetésre küldött személyes adatait a hatályos adatvédelmi rendelkezéseknek megfelelően kezeljük és tároljuk. Kérjük, tájékozódás céljából olvassa el Alapítványunk adatkezelésről szóló menüpontját az alábbi linken:

Közzétéve: 2023. 05. 10.